. Mynet Sohbet | Eski Mynet Sohbet Odaları - tiktokchat.Net

Sohbete Başla

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Genel Kurallar
  • kural 1Genel odalarımızda sohbet ederken özel konulara girmek (din, siyaset, ırkçılık v.b) ,
  • kural 2Yönetici arkadaşlarımızın (~ , & , @ ve % konumundakiler) yapmış oldukları uyarılara aykırı davranışlar,
  • kural 3Maddi çıkar sağlamak amacıyla (para, kontör, kredi kartı bilgileri) istemek ve dolandırıcılığa yeltenmek,
  • kural 3Devlet büyüklerine hakaret etmek ya da küçük düşürmek,
  • kural 3Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • kural 3Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!
Sık Sorulan Sorular

Mynet Sohbet

Mynet sohbet odaları, chat siteleri arasında son zamanlarda kaliteli ve güvenli hizmeti ile bir çok kişi tarafından tercih edilen mynet sohbet, bir çok kişinin sağlıklı biçimde iletişim içerisinde olmasını sağlıyor.

İnsanların kişisel bilgilerini en iyi biçimde koruma altına alındığını, kullanıcının sohbeti bitirdikten sonra kişisel bilgileri ile beraber silindiğini söyleyebiliriz.

Sitemiz yetişkin sohbet içerikli olmasından dolayı üyelik gerekmeden 18 yaşın altındaki kullanıcıların sohbet odaları girişleri tamamen yasaktır.

mynet sohbet

Eski Mynet Sohbet

Eski Mynet sohbet odalarının en önemli özelliği kullanıcılar kendine özel odalar açabiliyor olmasıdır. Bu işlemi yaparken kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmemektir.

Sitede yer alan sohbet odaları ile cinsel sohbet bir birinden tamamen farklı kategorilerde yer alırlar, isteyen cinsel içerikli odalara katılabilir.

Sitemiz bünyesinde yer alan forum tartışma platformu içerisinde pek çok farklı bilgiye güvenli şekilde ulaşabilirsiniz. Türkiyenin farklı şehirlerinden katılan insanlar bu platformda değişik konuşlar üzerinden tartışmaya katılabilirsiniz.

Böylece herhangi bir konu hakkında bilgi almak istediğinizde birebir olarak değişik görüşlere ulaşabilirsiniz.

Mynet Sohbet (Mobil)

Mobil mynet sohbet, Hem eski mynet kullanıcılarını hemde yeni mynet sohbet bir araya getirmek gibi bir misyon üstlenmiş konumundayız. Zira IRC tabanlı chat siteleri arasında en köklü ve kaliteli kullanıcıya sahip olmasıyla birlikte insanların eski mynet sohbet özlemine son bulmak için çalışmalarımızı başlatmış bulunuyoruz.

Mynet Sohbet (Ücretsiz)

Eğer ücretsiz, hızlı ve keyifli bir mobil sohbet alanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Mobil mynet sohbet için özel olarak açılmış odalara giriş yapabilirsiniz. 7/24 dj eşliğinde canlı radyo dinleyebilir, en hit parçalarını yayıncı arkadaşlarımızdan istek olarak dinleyebilirsiniz.

Android, IOS, İpad mobil sohbet uygulamasını indirerek nerede olursanız olun anlık olarak sohbet odalarına katılabilirsiniz.