Sohbete Başla

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Genel Kurallar
  • kural 1Genel odalarımızda sohbet ederken özel konulara girmek (din, siyaset, ırkçılık v.b) ,
  • kural 2Yönetici arkadaşlarımızın (~ , & , @ ve % konumundakiler) yapmış oldukları uyarılara aykırı davranışlar,
  • kural 3Maddi çıkar sağlamak amacıyla (para, kontör, kredi kartı bilgileri) istemek ve dolandırıcılığa yeltenmek,
  • kural 3Devlet büyüklerine hakaret etmek ya da küçük düşürmek,
  • kural 3Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • kural 3Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!
Sık Sorulan Sorular

Çevrimiçi Sohbet

Çevrimiçi sohbet ile başlayan günün birinde hayati sıvı gibi damarlara nüfuz etmesidir, ayrılık sonrası karıncalanmalar. Yüzünü gölgesinde gördüğüm, imkansız bir karanlık aydınlığıdır... kulaklarda çınlayan o! “seni seviyorum” sözlerin ekosu...

çevrimiçi sohbet Yarabbi kalbimden onun sevgisini çıkarma derken, unutulan dramdır! onun kalbine dinlememek kendini... sohbet kurguları yaparken, dolma kalem mürekkebinin akması gibi bulandırmasıdır., sohbetleri belirsiz yapan.. Flu bir aydınlık, muhteşem bir yalnızlıktır. sohbet temalı düşlerin akışı, klavyeden sohbetlere dökülen.. Akıl tutulmasını depreştiren bizim mekanların sohbetleri..

Çevrimiçi Sohbet Zamanı Geldi

Çevrimiçi sohbetlerin şairene şiirleri gibi umulmadık maceralara atlar büzbütün.. Çevrimiçi sohbet gibi, davulsuz ritim tutar öngörülmeyen maviler. Zümrüt gibi yemyeşil, veyahut göğe uzanan bir amindir, gitmenin ardındaki yakarışlar. Oysa figüran hayallerin başrol oyuncusu, bir bencilin yatağında söndürülmüş mumlar kadar hayalcidir sohbetler.

Sevmeye niyetliyse severdi zaten tesellisi, sohbetin bam teline düşer tizden gitmelere yakışır bir uğurlamadır. muhabbetin egosuna kapılan itilişler. Muhabbetçe bir yaklaşım dostça bir veda gibi hüzne boğar acı damlaları..

Ve gitmişti oysa, arkasından ağıtlar yakmak, muhabbetleri üç noktalara bırakmak zamanı çatmıştı oysa. . Arkadaşça gitmek ve merhabaların ayrılığıdır. Palavraların en çok aranan öznesidir..! Ve hep ilk olmuştur son olanlar da, çevirimiçi muhabbet travmalarında geriye hep terk edilişler kalır...

Çevrimiçi sohbet ile yüzlerce anlık sohbet severleri bir arada bulabilir ve çevrim içi cinsel sohbet odalarında partner arayan insanları bulabilirsiniz.