Sohbete Başla

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
Genel Kurallar
  • kural 1Genel odalarımızda sohbet ederken özel konulara girmek (din, siyaset, ırkçılık v.b) ,
  • kural 2Yönetici arkadaşlarımızın (~ , & , @ ve % konumundakiler) yapmış oldukları uyarılara aykırı davranışlar,
  • kural 3Maddi çıkar sağlamak amacıyla (para, kontör, kredi kartı bilgileri) istemek ve dolandırıcılığa yeltenmek,
  • kural 3Devlet büyüklerine hakaret etmek ya da küçük düşürmek,
  • kural 3Özel sohbet pencerelerinde T.C yasalarına ve Türk aile terbiyesi dışına çıkmaya kalkışmak,
  • kural 3Diğer internet sitelerinin yada herhangi bir ürünün reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR!
Sık Sorulan Sorular

3 Önemli Soruyla Chat Odaları incelemesi

1) Chat Odaları Hakkında Ön Yargılarımız?

90’lı yıllardan bu yana sosyal ağ hizmeti sunan chat odaları insanların kafasında (eski) arkadaşlık siteleri olarak yer edinmiştir, oysa chat siteleri yetişkinlerin öz güveni konusunda birçok açıdan faydalı olarak öngörülmüştür, çünkü reşit yaşında olan gençlerin Kadın/Erkek kendi benliklerini keşf edilmesi için belirli yolculuğa çıkar, peki gençler bu ortamı nerede bulabilirler ? elbette sanal bir ortam da hem arkadaşlık deneyimi yaşamak veya cinsellik konusunda ilk fikir oluşumunu chat siteleri dediğimiz yerlerde denemeye çalışırlar çünkü gerçek gibi görülmeyen sanal bir ortamda ne kaybedebilirim ki düşüncesiyle çok daha özgür biçimde hareket ettiği için özgüven konusunda çok daha başarılı yol kat ederler.

chat odaları 2) Ücretsiz Sohbet Saçmalığı

Neredeyse tüm chat platformlarında kullanılan bir yöntemdir ücretsiz sohbet saçmalığı, neden mi bunu söylüyorum çünkü hiçkimse size parasız bir ortam sunmaz, eğer sunuyorsa da sizden bir şey almadan kimse ücretsiz olarak bir şey sunmak. IRCd sohbet sitelerinde ücretsiz olarak dile getirilen avantaj, siz siteye giriş yaptıktan sonra ücretsiz olarak görünür fakat bazı teknik özellikleri kullanmaya çalışmak istediğiniz zaman aslında söylenilen gibi olmadığı göreceksiniz.

3) Cinsel Sohbet Ederken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Herkes hayatının belirli aşamalarında kandırılmış veya duygularıyla oynanmış hissine kapılmıştır. Reel yaşamda insanlar çok daha iyi güvenliğini alabilme durumları vardır fakat sanal ortamda bu durumu dikkate almayan pek çok insana rastlayabilir. Chat sitelerindeki cinsel odalar insanları kandırmak için veya karşındakinin duygularını sömürmek için pek çok insanın yoğun biçimde kullanıldığı ortamlardır. Eğer sizde bir cinsel sohbet kullanıcısıysanız bu yazımızı lütfen iyi okuyun çünkü yarın herşey çok geç olabilir. Siteye giriş yaptığınız andan itibaren cinsel arayışlarda bulunan insanlar hemen genel veya özel olarak tabir edilen bir mesajlaşma yoluna girerler, siz siz olun lütfen tanıştığınız kişiyle ne cep telefonu ne adres nede mail adresiniz gibi özel bilgiler içeren paylaşımlar yapmayınız.